בניית אתרים בחינם לציבור החרדי

אתר אינטרנט הוא הכלי להגיע לאנשים, ללא הגבלה של כמות אנשים או המיקום הגיאוגרפי שלהם. כמובן שזהו גם כלי לשמור על קשר ולקיים אינטראקציה עם לקוחות, עם חברים בארגון או מועדון (ממועדון ספורט ועד מועדון לקוחות) ואפילו עם בני משפחה. אבל תמיד בנייה של אתר כרוכה בעלות של עשרות אלפי שקלים וזה לא בדיוק תקציב שכל אחד יכול לשלוף. מזל, שהיום זה כבר לא ככה ויש פלטפורמות המאפשרות בניית אתר בעלויות סבירות או אפילו בחינם – כמו המערכת שפותחה בישראל – NTT.

אתר בחינם לציבור החרדי

גם הציבור החרדי צריך ומשתמש באתרי אינטרנט – אם בכדי להניע ולשווק עסקים, אם בכדי לקדם את פועלם בתחום הדת ואם בשביל מוסדות הלימוד כמו אתר לישיבה או אתר לתרומות וכדומה. אבל לא תמיד יש לכם את התקציבים להשקיע באתר יקר ולכן, אנו מזמינים אתכם לבנות אתר באמצעות המערכת של NTT שבעצם מאפשרת לכם לבנות את האתר שלכם בעצמכם. זוהי מערכת קלה לשימוש, כך שתוכלו לבנות אתר בתוך כמה דקות ובלי בעיה.

איך בונים אתר בחינם?

בעמוד הבית שלנו לחצו על התחל בניית אתר ועקבו אחר ההוראות. תחילה תתבקשו לבחור תבנית עיצוב לאתר שלכם מבין מספר אפשרויות, לפי ההעדפות והצרכים שלכם מהאתר. לאחר מכן תתבקשו לתת שם לאתר וכן פרטי התקשרות עמכם (למשל מייל). החלק האחרון, הוא למעשה הזנה של תכנים לתוך האתר. כמובן שתמיד תוכלו להוסיף, להוריד או לשנות את התכנים באתר.

במקרה שאתם לא בטוחים איזו תבנית הכי מתאימה לצרכים שלכם או רוצים שאנו נבנה את האתר עבורכם – צרו קשר ונשמח לסייע בייעוץ מקצועי. אנו מציעים בניית אתר על ידי המומחים שלנו בעלות אטרקטיבית של החל מ – 360 ₪. צרו קשר וקבלו ייעוץ ללא התחייבות.

 

כל הכלים שאתם צריכים כדי לדחוף את העסק שלכם קדימה במקום אחד

NTT, הבית של העסקים הקטנים

ואהבת לרעך כמוך אהבת?
הוסף לאתרך