בניית אתר למפעלים


בניית אתר למפעלים

באתר Ntt אתם מוזמנים לבנות אתר באופן עצמאי, באמצעות מערכת חכמה ונוחה לתפעול. בתוך דקות אחדות גם לעסק שלכם יכול להיות אתר תדמיתי שיעזור לאלפי לקוחות פוטנציאליים למצוא אתכם באינטרנט. המערכת הינה חינמית, מה שאומר שאתם יכולים כבר עכשיו להתחיל בבניית האתר שלכם, בלי לשלם כלום ועוד היום האתר שלכם יהיה באוויר. באמצעות האתר העסקי אתם יכולים להגדיל את מעגל הלקוחות שלכם באופן משמעותי וכן לאפשר ללקוחותיכם הקיימים לפנות אליכם ולתקשר עמכם.

הלקוחות מגיעים אליכם

מפעלים רבים ממוקמים הרחק מהערים הגדולות ומאזור המרכז ולרוב נמצאים באזורים נשכחים, כמו אזורי תעשייה. הריחוק מאזור המרכז עלול לבודד את המפעל גם מלקוחות פוטנציאליים, בין אם אלא לקוחות פרטיים או בעלי עסקים הרוכשים את הסחורה המוצעת ללקוחות שלהם מהמפעלים השונים. בעבר, כשבעל עסק חיפש ספקים, המקום הראשון בו הוא היה מחפש היה דפי זהב. אבל כיום, המקום הראשון בו כולם מחפשים הוא האינטרנט ולכן, אתר תדמיתי יכול להגדיל את כמות הלקוחות שלכם באופן משמעותי.

איך לבנות אתר לבד?

באתר Ntt ניתן לבנות אתר בקלות, בשלושה שלבים פשוטים. השלב הראשון הוא לבחור תבנית לאתר שלכם – אנו מציעים מספר תבניות לאתרים ואתם צריכים לבחור את התבנית המתאימה לעסק או למפעל שלכם ביותר. בשלב השני, אתם מזינים פרטי קשר, שבאמצעותם יוכלו הלקוחות להגיע אליכם. בשלב זה תתבקשו גם להזין כתובת מייל, שאליהם יופנו פניות מהלקוחות שלכם באתר. בשלב השלישי והאחרון, תוכלו להזין תכנים שתרצו שיהיו באתר – תיאורי מוצרים, הסיפור של המפעל שלכם, מאמרים ועוד.

ברגע שסיימתם להזין את התכנים – האתר שלכם מוכן, כאשר בכל שלב תוכלו לערוך, להוריד או להוסיף תכנים, לפי ראות עיניכם! תתחדשו!

 
נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//