איך בונים אתר

אז החלטתם להתחיל לבנות אתר חדש לעסק שלכם וסביר להניח שהשאלה הראשונה שעוברת לכם בראש לאחר ההחלטה על בניית האתר העסקי החדש, היא מ"מאיפה מתחילים?" או "איך בונים אתר אינטרנט?" ולכן, בדיוק בשבילכם, אנחנו מציגים את המדריך המלא לבניית אתר אינטרנט!

רכישת דומיין

השלב הראשון שעליכם לעבור רגע לפני שאתם מתחילים לבנות את אתרכם – הוא הדומיין. הדומיין הוא הכתובת האינטרנטית שבה ימצאו הגולשים את האתר שלכם, כאשר ישנן חברות שונות שמספקות שירותים לרכישה ורישום דומיינים. אבל לא מדובר רק בבחירת הכתובת המתאימה ביותר או ברישום של כמה אותיות ומספרים. להפך, מדובר בחלק משמעותי במיתוג של העסק שלכם. לכן, כדאי להקדיש כמה רגעים למחשבה בנושא. קודם כל, נסו לקשר את הדומיין של האתר – למותג שלכם. בין אם זה בשם העסק או סוג השירות/המוצר המרכזי שאתם מספקים. בנוסף, בחרו דומיין שיהיה קל ללקוחות שלכם לזכור במידה והם ירצו לחזור ולבקר באתר. אם תבחרו דומיין ארוך או מסורבל מידי - יכול להיות שהלקוחות שלכם יתייאשו ויעדיפו לעבור לאופציה הבאה והפשוטה יותר. לאחר שבחרתם את הדומיין המתאים – תוכלו לרכוש אותו במידה והוא פנוי.

בניית האתר

עכשיו הגענו לחלק המרכזי – בניית האתר עצמו. ברחבי האינטרנט תוכלו למצוא מספר חברות שמציעות שירותים שונים לבניית אתרים בתשלום. זוהי כמובן יכולה להיות אופציה נחמדה, אבל לא זולה. במיוחד במקרים בהם בניית האתר החדש לא כלולה בתכנית ההוצאות השנתית של העסק. לכן, אם אתם מעוניינים בבניית אתר בחינם ולא בטוחים מאיפה להתחיל, כדי לכם לדעת שיש מגוון רחב של פלטפורמות באינטרנט שמאפשרות לבנות אתרים עסקיים בחינם ולא פחות חשוב – בקלות. מדובר באופציה נוחה לשימוש ולתפעול ולמעשה מאפשרת לכם מגוון רחב של אפשרויות עיצוב ובניית אתרים ביעילות ובמהירות, גם אם אין לכם רקע בתכנות או ניסיון בבניית אתרים. אחרי שהחלטנו על הממשק הנוח ביותר, אפשר להתחיל לחשוב ולתכנן את האתר החדש. קחו לעצמכם כמה רגעים כדי לחשוב ולתכנן לעומק נושאים שקשורים לאתר, כגון אילו דפים אנחנו מעוניינים שיהיו באתר ומה יהיה כתוב בהם, איך ייראה העיצוב באתר וכדומה.

חיבור למערכת CRM

אחד השלבים החשובים ביותר בתהליך בניית האתר, הוא חיבור האתר למערכת ניהול לקוחות או בקיצור – מערכת CRM. מדובר במערכת שיכולה לעזור לכם לנהל את המעקב אחרי התנהלות העסק וכן אחר הקשר עם הלקוחות (החל מטפסים, הזמנות וקבלות) ועל ידי כך, לשדרג את איכות השירות שאתם מעניקים ללקוח. הרי בסופו של יום, לאחר כל העבודה הקשה, האתר העסקי שלכם נועד עבור הלקוחות שלכם. לכן רצוי לחבר אותו למערכת שתוכל לספק מעקב ומענה מהיר לצרכים השונים של הלקוחות השונים שיגלשו בו.

זקוקים לעזרה ולייעוץ בבניית אתר עסקי? בדיוק בשביל זה אנחנו פה! צרו עמנו קשר עוד היום!

ואהבת לרעך כמוך אהבת?
הוסף לאתרך