מקצוענות
חסרת פשרות
בין אם זו תמיכה שנפתרת ברגע, שדרוג שרוצים לעשות, או קידום האתר. מקצוענות היא אבן דרך.
אנחנו
בכמה מילים
התחלנו ב 2006 צוות של 12 שחקני נשמה מעל 380 חברות שעבורם אנו השותף הדיגיטלי היום יותר מ1100 פרויקטים וקמפיינים שהקמנו מעל ל5800 משתמשים במערכות שלנו מצעידים את הלקוחות שלנו קדימה בדיגיטל ומתים על זה :)

התרשמו
בין לקוחותינו
ראו עוד
המערכת
מקום אחד עם כל הכלים שאתה צריך לשיווק הדיגיטלי
אחרונים מהבלוג על בניית אתרים, שיווק ואיך לדהור בדיגיטל
27/10/2020
אם אתם בדיוק מתכננים הקמה או שדרוג של אתר, אתם עומדים עכשיו מול הרבה סוגים של מערכות, ספקים,התלבטויות ועוד. זה תרחיש שאנחנו נפגשים איתו מדי יום - לקוחות שרוצים להתניע תהליך, אבל אין להם את כל המידע שהם צריכים כדי להחליט מה נכון עבורם ואיך כדאי להתקדם.זו הסיבה שיצרנו תהליך של אפיון אתר.
27/10/2020
אנו שמחים לעדכן כי הצלחנו לפתח מערכת ייחודית שמאפשרת לנו לייצר עבורכם לידים רלוונטיים על בסיס קבוע. אחת השיטות ליצירת לידים שאנשי מכירות משתמשים בהם, היא פנייה יזומה בטפסי צור קשר באתר של לקוחות פוטנציאליים. אנחנו לקחנו את השיטה הזאת והפכנו אותה לאוטומטית כך שאנו יכולים לפנות לאלפי ואף עשרות אלפי לקוחות פוטנציאליים דרך טפסי צור קשר באתר שלהם - כל יום!
16/03/2020
הקורונה נכנסה לחיינו בסערה ומטלטלת אותם. אנחנו נדרשים לשינויים משמעותיים בשגרת החיים, בבית, במשפחה, במעגלי החיים השונים - וכמובן בעסקים. איך ממשיכים למכור במצב כזה?
10/07/2019
אנחנו בחברת NTT יעוץ דיגיטל לחברות מספקים לקהל לקוחות רחב מאוד שירותי ייעוץ דיגיטליים עם הרבה מאוד ניסיון, מקצועיות ומעוף באופן שמותאם אישית לכל לקוח ולקוח. אם אתם מחפשים שירותי דיגיטל או שירותי ייעוץ דיגיטליים לעסק שלכם כדאי לכם לבחור בנו ולפנות אלינו לשם קבלת ייעוץ ראשוני ובחינת המשך שיתוף פעולה?
04/06/2019
לינקדאין היא פלטפורמת הסושיאל המקצועית הגדולה בעולם. במאמר זה אסקור בקצרה את צורות השיווק השונות שלינקדאין מאפשר לנו ואנסה לתת מהניסיון שלנו בנושא.
25/02/2019
עולם הדיגיטל מורכב, ומשתנה כל העת, טכנולוגיות חדשות, דרכים חדשות לפרסם ושינויים בלי הפסקה בדרך בה מערכת הפרסום עובדות ובראשם פייסבוק וגוגל.
בנה אתר בחינם בנה אתר בעצמך
נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL