מקצוענות
חסרת פשרות
בין אם זו תמיכה שנפתרת ברגע, שדרוג שרוצים לעשות, או קידום האתר. מקצוענות היא אבן דרך.
רוצים אתר מקצועי משלכם?
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
אנחנו
בכמה מילים
התחלנו ב 2006 צוות של 12 שחקני נשמה מעל 380 חברות שעבורם אנו השותף הדיגיטלי היום יותר מ1100 פרויקטים וקמפיינים שהקמנו מעל ל5800 משתמשים במערכות שלנו מצעידים את הלקוחות שלנו קדימה בדיגיטל ומתים על זה :)

התרשמו
בין לקוחותינו
ראו עוד
המערכת
מקום אחד עם כל הכלים שאתה צריך לשיווק הדיגיטלי
אחרונים מהבלוג על בניית אתרים, שיווק ואיך לדהור בדיגיטל
14/03/2021
מערכת EasyDoc מתקבל טופס מקוון 101, שניתן לעשות בו בדיוק את אותו השימוש, באופן חוקי ומאושר על ידי כל הגורמים הרלוונטיים – והשימוש בו אף מעודד על ידי המדינה ורשות המיסים .זהו לא המסמך היחיד שניתן להעבירו לפורמט הדיגיטלי, אלא שורה ארוכה של מסמכים נוספים שאותם ניתן להעביר לעובד וגם לרשויות און ליין, והם מנוהלים על ידי מערכת שיושבת בענן.
04/03/2021
מערכת EasyDoc מאפשרת לכם להעביר טפסים ומסמכים רבים אל הפורמט הדיגיטלי, ומכאן והלאה לעבוד איתם בענן באופן מקוון. למעשה, המערכת מטפלת בכל תהליך הקליטה של עובד חדש אל הארגון, החל בעובד בודד ועד לעשרות ומאות עובדים בגיוס המוני, והיא ממשיכה לנהל את תיקי העובדים לכל אורך הדרך. אחד הטפסים היותר מוכרים ונפוצים שעימם המערכת עובדת הוא טופס 101 מקוון.
04/03/2021
את המונח "טופס מקוון" (או "טופס דיגיטלי") סביר להניח שכבר שמעתם פה ושם, אבל בכל זאת כדי להסביר: מדובר בכל מסמך שהועבר לפורמט דיגיטלי וכעת שולחים אותו למילוי וחתימה על ידי לקוחות, עובדים, שותפים, מנהלים וכן הלאה.
28/02/2021
מערכת טפסים מקוונים כשמה כן היא – מערכת שבה שמורים שורה ארוכה של טפסים ומסמכים כקבצים דיגיטליים. למעשה ישנן מערכות רבות כאלו המחולקות לתחומים ותתי תחומים, למשל מערכות לניהול התקשורת מול לקוחות, מערכות לניהול משאבי אנוש ומערכות לניהול תיקי עובדים.
21/02/2021
מערכת ניהול תיק עובד EasyDoc מטפלת בשורה ארוכה של מסמכים הקשורים לקליטת העובד והעסקתו, ביניהם מסמכים להחתמת ציוד, חוזה עבודה, טופס 106, שיוכים לקופות גמל, וכל אישור רלוונטי ונלווה למסמכים אלו. כידוע, אחד המסמכים הבסיסיים ביותר בהעסקת עובדים הוא טופס 101, וגם בו מטפלת כמובן המערכת שלנו באופן דיגיטלי, מקוון ופשוט להפליא.
11/02/2021
טפסים דיגיטליים מהווים כיום חלק אינטגראלי מפעולות רבות שמבצעות מחלקות משאבי האנוש, השיווק והפרסום, הרכש וכן הלאה בעסקים וארגונים שונים. טפסים אלו מתופעלים ומנוהלים באמצעות מערכות ייעודיות לכל תחום, ואחד מהם הוא ניהול העובדים. אנו ממליצים כמובן על מערכת EasyDoc שלנו שבאמצעותה ניתן לנהל את תיקי העובדים הנקלטים בחברה או בארגון, ללא צורך בהסתמכות על טפסי הנייר הפיזיים ועל החתימות הידניות.
בנה אתר בחינם בנה אתר בעצמך
נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//