מקצוענות
חסרת פשרות
בין אם זו תמיכה שנפתרת ברגע, שדרוג שרוצים לעשות, או קידום האתר. מקצוענות היא אבן דרך.
רוצים אתר מקצועי משלכם?
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
אנחנו
בכמה מילים
התחלנו ב 2006 צוות של 12 שחקני נשמה מעל 380 חברות שעבורם אנו השותף הדיגיטלי היום יותר מ1100 פרויקטים וקמפיינים שהקמנו מעל ל5800 משתמשים במערכות שלנו מצעידים את הלקוחות שלנו קדימה בדיגיטל ומתים על זה :)

התרשמו
בין לקוחותינו
ראו עוד
המערכת
מקום אחד עם כל הכלים שאתה צריך לשיווק הדיגיטלי
אחרונים מהבלוג על בניית אתרים, שיווק ואיך לדהור בדיגיטל
29/11/2021
מטבע הדברים, לשכת עורכי הדין ערה לתמורות הטכנולוגיות הניכרות בעבודתם של עורכי הדין, ושואפת ליצור את האיזון שבין ייעול הפעילות למען עורכי הדין והלקוחות עצמם, ומאידך הקפדה על כללי הזהירות, המקצועיות והאתיקה הנדרשים. אכן, היכולת להיוועד מרחוק עם לקוחות ולבצע מולם ועבורם שירותים משפטיים שונים, מרחיבה את כנפיהם של עורכי הדין ומקטינה את התלות במקום ובזמן.
24/11/2021
טופס קליטת עובד חדש יש להעביר לעובד שנקלט בעסק בהתאם לחוק, ועליו למלא אותו כמו גם גורמים אחרים בארגון בדגש על מחלקת משאבי האנוש. חשוב לדעת שבניגוד לעבר, כיום ניתן להוציא לצורך קליטת עובד חדש טפסים דיגיטליים ולא את טפסי הניירת המסורתיים.
23/11/2021
בואו נתחיל מהשורה התחתונה: יצירה של טפסים דיגיטליים היא מאוד פשוטה ולא מצריכה מכם שום רקע או הבנה טכנית. אנחנו עושים את כל העבודה בשבילכם.
02/11/2021
האם אתם והעובדים שלכם עדיין חותמים באופן ידני על מסמכים העשויים מנייר? אם כן, בהחלט הגיע הזמן להשתדרג ולהתחיל לעבוד עם טפסים מקוונים שעליהם חותמים אונליין.
02/11/2021
מערכת איזידוק מאפשרת לכם להעביר מגוון רחב של טפסים ומסמכים לפורמט דיגיטלי, ובכך לעשות את המעבר לעבודה מקוונת ולהצטרף למגמה של עסקים ללא נייר.
14/03/2021
מערכת EasyDoc מתקבל טופס מקוון 101, שניתן לעשות בו בדיוק את אותו השימוש, באופן חוקי ומאושר על ידי כל הגורמים הרלוונטיים – והשימוש בו אף מעודד על ידי המדינה ורשות המיסים .זהו לא המסמך היחיד שניתן להעבירו לפורמט הדיגיטלי, אלא שורה ארוכה של מסמכים נוספים שאותם ניתן להעביר לעובד וגם לרשויות און ליין, והם מנוהלים על ידי מערכת שיושבת בענן.
בנה אתר בחינם בנה אתר בעצמך
נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//