מקצוענות
חסרת פשרות
בין אם זו תמיכה שנפתרת ברגע, שדרוג שרוצים לעשות, או קידום האתר. מקצוענות היא אבן דרך.
רוצים אתר מקצועי משלכם?
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
אנחנו
בכמה מילים
התחלנו ב 2006 צוות של 12 שחקני נשמה מעל 380 חברות שעבורם אנו השותף הדיגיטלי היום יותר מ1100 פרויקטים וקמפיינים שהקמנו מעל ל5800 משתמשים במערכות שלנו מצעידים את הלקוחות שלנו קדימה בדיגיטל ומתים על זה :)

התרשמו
בין לקוחותינו
ראו עוד
המערכת
מקום אחד עם כל הכלים שאתה צריך לשיווק הדיגיטלי
אחרונים מהבלוג על בניית אתרים, שיווק ואיך לדהור בדיגיטל
10/05/2022
כמו מגזרים רבים אחרים במשק, ואולי אפילו יותר מכך, רואי חשבון מעבירים חלק משמעותי מהפעילות שלהם למדיה דיגיטלית ועובדים בצורה מקוונת. בין היתר הם שולחים ומקבלים חשבוניות מס, קבלות, הסכמים, דוחות וטפסים נוספים בלי להשתמש בכלל בניירת פיזית, ואותו הדבר לגבי ההתנהלות עם טפסים דיגיטליים מול רשות המיסים.
03/05/2022
בשנים האחרונות עברו ארגונים, חברות ועסקים רבים לעבודה עם מערכת טפסים דיגיטלית. כיום קיימות בשוק מגוון מערכות כאלו הנותנות מענה לצרכים שונים, למשל מערכת לניהול משאבי אנוש, מערכת לניהול מלאי ורכש, מערכות לניהול רצפת ייצור ועוד.
03/05/2022
חתימה מרחוק או חותמת דיגיטלית מהווה התקדמות משמעותית בכל הקשור להתנהלות עסקים וארגונים. בין היתר היא משמשת עבור ניהול עובדים מרחוק ועוד . בשורות הבאות נסביר מהי בעצם חתימה מרחוק, מהם העקרונות שלה ויתרונותיה.
12/04/2022
בתור עוסק מורשה אתה בוודאי כבר לא מגיש קבלות וחשבוניות על גבי ניירת ללקוחותיך, אלא נעזר במדיה הדיגיטלית. ואם אתה עדיין מסתמך על פנקסי חשבוניות פיזיים, כדאי מאוד שתבצע את הצעד המתבקש לעבר העשור השלישי של המאה ה-21. בכל מקרה, חשוב שתדע שכיום ניתן להשתמש במערכת חתימה דיגיטלית ובטפסים מקוונים גם לשורה ארוכה של פעילויות נוספות, שהופכות להרבה יותר יעילות, זמינות, מהירות וחסכוניות.
30/12/2021
לאורך העשור האחרון עברו ארגונים ועסקים רבים אל חתימה דיגיטלית על טפסים מקוונים, המקנה שורה ארוכה של יתרונות מבחינת סדר וארגון, זמינות ואבטחה, ובעיקר חיסכון בזמן ובכסף תוך הגברת שביעות הרצון של העובדים והלקוחות. גם לחנויות מומלץ לעבור אל תוכנת חתימה דיגיטלית כמו איזידוק ובשורות הבאות נסביר מדוע.
28/12/2021
תחת הכותרת של טפסים דיגיטליים מסתתרות מספר טכנולוגיות המאפשרות להפוך קבצי וורד ופי.די.אף לכדי טפסים מקוונים. בשורות הבאות נסביר מה זה בעצם טופס דיגיטלי ומדוע אפשר לכנות אותו בשם טופס חכם.
בנה אתר בחינם בנה אתר בעצמך
נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//