יצירת לוגו חברה לרוב הינו עניין מורכב, הוא דורש הבנה מעמיקה של החברה ואופיה, חשיבה על קהל היעד, בחינה של מתחרים, יצירת שפה עיצובית ומאפיינים רבים נוספים.
אך לעיתים אנו רוצים להקים לוגו מהר ובמחיר נמוך, לוגו זה לא יכלול את כל ההבנה והמאפיינים שהוזכרו מעלה, אך יראה נעים בעין ללקוחות – הרבה יותר מאשר ללא עיצוב כלל.

בהמשך תוכלו למצוא מספר המלצות ליצירת לוגו כמעט בחינם או במחירים נמוכים ובמהירות:


Tailor Brands – יצירת לוגו "אוטומטי"
דרך מענה על מספר שאלות המערכת האתר מזהה עבורך את הלוגו שמתאים לך. היא מציגה מספר אפשרויות, ולאחר בחירת האפשרות הקרובה ביותר היא מאפשרת עריכה נוספת.
https://www.tailorbrands.com/

Fivver – שירותים רבים החל מ5$, ובינהם עיצוב לוגו (כמעט בחינם)

למעשה זהו אתר שמחבר בין ספקים, לרוב מהעולם השלישי, או כאלה שבתחילת דרכם, לבין דורשי שירותים שונים בתחומי עיצוב תוכן ועוד. באתר תוכלו להזמין לוגו תמורת 5$, התוצאות לפעמים מפתיעות. לעיתים המלצנו ללקוח לרכוש בפעם הראשונה לוגו מ3 ספקים שונים (סך העלות הייתה 15$( ועל ידי כך חסכנו זמן, וקבלנו מגוון נחמד של אפשרויות:
https://www.fiverr.com/search/gigs?acmpl=1&utf8=%E2%9C%93&search_in=everywhere&source=top-bar&locale=en&query=logo+design&search-autocomplete-available=true&search-autocomplete-type=recent-gigs-suggest&search-autocomplete-position=0       

אתר מעולה ליצירת עיצוב ללא עלות-

https://www.canva.com 

במידה ותרצו שנעצב עבורכם לוגו או רק להתייעץ מה נכון עבורכם, הינכם מוזמנים ליצור קשר!

 


 

האם מידע זה היה שימושי?