אתם מוזמנים לבקר באתר העזרה / לצפות בשאלות נפוצות

עבור לאתר עזרה

כי אנחנו יכולים לתת את זה בחינם, וכי לקוחות מרוצים שגדלים, גדלים עם הספקים שהם מרוצים מהם. גם אנחנו היינו בתחילת דרכנו ב2006 ונעזרנו בהרבה חברים כדי להתחיל, אנו מקווים שאנו נוכל לסייע לכם בשלב הזה ושתהיו מרוצים כדי להמשיך איתנו לשלב הבא. 

חלק מהתבניות הן בעלות זכויות יוצרים, אנו רכשנו, תרגמנו לעברית והקמנו מערכת ניהול נוחה לכל אחת מהן. העלות שאתם משלמים היא לצורך קבלת רישיון חוקי לכל אחת מהתבניות הללו.

כן, ניתן לעבור בין החבילות השונות בהתאם לצרכים שלכם.

כן, עבור זה עליך לרכוש דומיין אישי דרכנו או לרכוש דומיין אישי בצורה עצמאית ולחבר אותו לאתר שלך. זהו תהליך פשוט שמוסבר באתר, ותמיד תוכל לפנות למוקד התמיכה שלנו ולקבל עזרה ידידותית.

כן, תוכל לקנות אחד עצמאית ולחבר אותו, או לרכוש את הדומיין שלך דרכנו. בעת רכישת דומיין דרכנו אתה מוגדר כבעלים של הדומיינים ותוכל בכל עת להעביר אותו לניהול עצמאי שלך בהתאם למדיניות איגוד האינטרנט הישראלי (כולנו כפופים אליה).

בהחלט! מערכת NTT מיועדת לקידום נכון בגוגל ומסייעת לך להתחבר למערכות השונות של גוגל ובקלות.
במערכת NTT אפשר להגדיר לכל דף בנפרד את הגדרות ה SEO כגון: תגיות מטא, טייטל, תגיות H1 ו- H2, יצירת קישורים וכל מה שגוגל אוהב.

כן, בעת רישום לחבילה בתשלום תוכל לקבל גישה ולנהל חשבון אחסון בצורה עצמאית, כולל הגדרות FTP. מערכת הניהול של חשבון האחסון הינה DirectAdmin.

ישנם לקוחות ישראלים רבים אשר משתמשים במערכת ובשרתי האחסון שלנו ומדווחים על מהירות וזמינות גבוהה. יחד עם זאת במידה ותראה כי זמני התגובה של האתר מחו"ל אינם מספקים, נוכל לחבר את מערכת הניהול לשרתים בחו"ל שתספק לנו, כך שהגלישה לאתר תהיה מתוך השרתים המקומיים של אותה מדינה - זהו המענה הטוב ביותר שקיים היום בשוק.

כן! מערכת הניהול היא קלה ופשוטה, היא מיועדת לאנשים ללא ידע טכני, כל עוד אתם מכירים את סביבת המחשב בצורה בסיסית - תצליחו!
בכל מקרה תמיד תוכלו לפתוח חשבון חינם, להקים את האתר שלכם ואז להתחיל. במידה והידע והצרכים שלכם הם בסיסיים, אנו מציעים להתחיל עם חבילת הבסיס אשר מספקת אתר בסגנון ONE PAGE - דף אחד פשוט וברור אשר מכיל את המידע של העסק ונתמך בצורה מלאה בניידים. בהמשך כאשר יהיה לכם תוכן נוסף תוכלו לשדרג לאתר גדול יותר עפי רצונכם.

כן. תוכלו להוסיף אותם בקלות דרך הגדרות אתר, כולל אימות האתר בצורה מובנית.
במידה ונדרשת לך גישה רחבה יותר לקוד האתר, פנה אלינו ונוכל לספק לך חשבון בדרגת מתכנת אשר מקבל קודים לניהול מתקדם של האתר.

לפני התשובה חשוב להבין: התבניות אשר אנו מספקים הן מהמתקדמות בשוק מבחינת רמת עיצוב וטכנולוגיה ומותאמות בצורה טובה מאוד לניידים. שינויים בעיצוב ובקודים שאנו מספקים יכול לשבש את מראה האתר ואת התאימות שלו למכשירים השונים.
ולשאלתך: כן, אך אנו לא ממליצים לעשות זאת במידה ואין לך ידע טכני מתאים. 
מערכת NTT קיימת כבר מעל ל-11 שנה והחלה ככלי למעצבים עבור בניית אתרים, מאז שוק בניית האתרים והטכנולוגיות השתנו, ויחד איתם צורת העבודה. הדגש בתבניות במערכת שלנו הוא על הפעלת העיצובים הקיימים בצורה הקלה והנוחה ביותר, תוך אפשור כלים מתקדמים למתכנתים ויצירת אתרים עם כמות תוכן רבה. בשונה ממערכות כמו WIX אנו לא שמים את הדגש על מערכת לעיצוב אתרים - אלא מכוונים אותך לעבודה הנוחה והטובה ביותר עם תבנית שנבנתה על ידי אנשי מקצוע מעולים - במיוחד בשבילך. מניסיון העבודה שלנו לאורך העשור האחרון, ראינו ש95% מבעלי האתרים שאפשרנו להם לערוך את עיצוב האתר פגמנו במראה, בנוחות השימוש למשתמשים ומתוך כך בדירוג שלהם בגוגל. לכן אנו מציעים לבעל העסק/האתר למקד את תשומת הלב בתוכן מושך, בקידום האתר שלו ולהסתמך על אחד העיצובים הקיימים שבעלי מקצוע מהשורה הראשונה עיצבו.
לבעלי מקצוע בתחום זה אנו מספקים גישה מלאה לשינוי התבניות ללא עלות, לצורך כך יש לפתוח פניה אל מול התמיכה.

בשמחה, פנה אלינו דרך טופס יצירת קשר או התקשר למוקד התמיכה ב- 072-2221605 ונחבר אליך את אחד היועצים שלנו שיקח אותך יד ביד (בתשלום ע"פ זמן עבודה)

מערכת NTT נמצאת בפיתוח מתמיד. מדי חודש אנחנו מעלים תבניות חדשות ועדכניות עם היכולות והמראה הכי מתקדמים בשוק. אם לא מצאת אף תבנית שנראית לך מתאימה - פנה אלינו להתאמת תבנית עיצוב חדשה.

כל הכלים שאתם צריכים כדי לדחוף את העסק שלכם קדימה במקום אחד

NTT, הבית של העסקים הקטנים

ואהבת לרעך כמוך אהבת?
הוסף לאתרך