ניהול תוכן אתר עם מערכת NTT

ניהול תוכן אתר הוא משימה שוטפת אשר בה אתם יכולים לשנות, להוסיף, לשפר ולשדרג את התכנים כראות עיניכם. למעשה, ניהול התוכן מתחיל כבר בשלב הראשון של בניית האתר, בו אנו נעזרים במערכת ניהול התוכן NTT שתלווה אתכם כבעלי האתר לאורך הזמן. בשורות הבאות נספר לכם איך המערכת עוזרת בבניית האתר, וכיצד היא מסייעת לכם בניהול התוכן לאחר מכן.

כמה מילים על מערכות ניהול תוכן

באופן כללי ניתן לחלק את השיטות השונות לבניית אתרים לבנייה באמצעות קוד ולבנייה באמצעות מערכת ניהול תוכן. מערכת ניהול התוכן מאפשרת לנהל, לערוך ולפרסם תכנים שונים על ידי משתמשים בעלי הרשאה, כאשר מטרתה היא להפוך את הבנייה ואת התחזוקה של האתר לפשוטה, נוחה וידידותית ככל האפשר. למעשה, במערכות הטובות יותר כמו NTT אפשר ליצור תוכן באתר, לנהל ולערוך אותו באופן קל מאוד ובלי צורך ברקע מקצועי מוקדם. באמצעותה אפשר להעלות לאתר דפים חדשים, לעדכן קיימים, ליצור בלוגים ופורומים, להוציא פוסטים, להכניס רשימות וחדשות, וכן הלאה, וזאת במגוון רחב של סוגי אתרים החל באתרי תדמית ועד לחנויות מקוונות.

מערכת NTT לניהול תוכן משלב בניית האתר

לאורך השנים התפתחו מערכות ניהול התוכן הקיימות בשוק, אותן ניתן לחלק באופן בסיסי למערכות בעלות קוד סגור וקוד פתוח, כאשר מערכת NTT ללא ספק נמנית על המתקדמות שבהן. מדובר במערכת מתקדמת שבאמצעותה אפשר לבנות אתר יפהפה בצורה קלה ופשוטה. היא מציגה מספר יתרונות חשובים ובהם התאמה אישית מוחלטת המאפשרת לבחור בין תבנית מוכנה לבין עיצוב ייחודי. כמו כן, היא מספקת תמיכה טכנית מלאה המייתרת את הצורך בחיפוש אחר פתרונות או מפתחים, כאשר הצוות המקצועי שלנו מסייע בכל עניין. בנוסף, מדובר במערכת רספונסיבית בעלת התאמה לפלטפורמות השונות של ניידים, טאבלטים ואחרים, ויש לה שדרוגי ממשק ואבטחה המיושמים בצורה אוטומאטית על כל האתרים, מה שמייצר יציבות וחוסך זמן. ואם לא די בכך, קוד האתר המיוצר מותאם לגוגל באופן אופטימאלי לפי מבנה האתר הכללי שהוגדר.

יש לכם אתר. כיצד עוזרת עכשיו מערכת ניהול התוכן?

אחרי שהקמנו אתר לפי תבניות מוכנות, או אתר ייעודי וייחודי, מערכת ניהול התוכן מהווה כלי חשוב ויעיל עבורכם. ייתכן שעם הזמן תרצו לשנות, לשפר, לעדכן, להוסיף ולשדרג את התכנים באתר שלכם – בהתאם לשינויים בעסק, בשוק, בקידום אתרים וכדומה. מערכת NTT מאפשרת לכם לנהל באופן עצמאי לחלוטין את האתר בצורה קלה ונוחה, בלי שום צורך בידע מוקדם, בין אם אתם רוצים לסדר את מערך הכפתורים, להכניס סרטונים או תמונות, להוסיף קישורים וכיוצא בזאת. חשוב לציין כי בניגוד למערכות ניהול תוכן אחרות הקיימות בשוק, במערכת NTT ישנה הפרדה בין קוד האתר לתוכן הלקוח, ומכאן נגזרים מספר יתרונות חשובים. ראשית, אתם כבעלי האתר רואים רק את התכנים ואין מצב שתעשו פעולות שיהרסו את מבנה האתר הכללי שהוגדר. יתר על כן, מכיוון שמדובר באתר שהוגדר בצורה נכונה, עבודת ניהול התוכן שלכם תהיה קלה יותר, וזאת עם הגדרות עיצוב אוטומאטיות המוחלות על התוכן שהכנסתם – כך שהתוצאה היא אתר עם מבנה ומראה אחיד השומר גם על הגדרות מיקום וקוד.

 

 

 

כל הכלים שאתם צריכים כדי לדחוף את העסק שלכם קדימה במקום אחד

NTT, הבית של העסקים הקטנים

ואהבת לרעך כמוך אהבת?
הוסף לאתרך