7 טיפים לקבלת יותר פניות מהאתר שלך

כל בעל עסק שמקים לעצמו אתר אינטרנטי עבור שיווק דיגיטלי, של המוצר או השירות שהוא משווק, יודע כמה חשוב הוא לתחזק את האתר באופן שיניב לו לידים איכותיים ופניות מגולשים שיכולים להפוך ללקוחות פוטנציאליים. הנה 7 טיפים לקבלת יותר פניות מהאתר שלכם, בקלות ובאפקטיביות.

קידום אורגני רציף

אתר טוב חייב תוכן מעניין ואיכותי, על מנת להיות מקודם לראש רשימת החיפוש בגוגל. כאשר שככל שתזינו בו יותר תוכן מקורי, כך יגיעו אליכם יותר גולשים.

 

גרפיקה אטרקטיבית

חשוב לזכור שמה שמושך את העין מושך את הסקרנות - עובדה שיכולה להתפרש בסופו של יום כפנייה פוטנציאלית.

 

פרטי צור קשר

הקפידו על פרטי יצירת קשר בולטים וברורים, כך שברגע שמישהו יתעניין במוצר שיש לכם להציע, הוא יוכל לפנות אליכם בקלות ובמהירות.

 

תכנות נכון

חשוב לבחור במערכת קידוד וניהול אתרים יעילה ומקצועית, על מנת שלא תאבדו מידע חשוב בדרך. כשאנו נותנים למחשב לנהל עבורנו את העניינים, חשוב שזה יהיה באמצעות מערכת טובה ומקצועית.

 

תמריצים ללקוחות

דברו אל הגולשים שלכם באופן שיעורר אצלם עניין להרים את הטלפון ולפנות אליכם, תוכלו לעשות זאת באמצעות תמריצים, הטבות ומבצעים באתר.

 

פרסום גורף

חשוב לדעת שהפעילות השיווקית צריכה להיות בכמה פלטפורמות במקביל, לכן מומלץ גם לפרסם את העסק ברשתות החברתיות, המאפשרות נגישות לקהל בהיקפים רחבים.

 

שפה נגישה

כאשר אתם כותבים תכנים לאתר העסקי שלכם, חשוב שתקפידו על שפת מיתוג שתהיה נגישה לקהל היעד שלכם. ככל שתצרו יותר קירבה, כך גם תגבירו את הפניות שיגיעו מהאתר שלכם.

 

מעוניינים בטיפים נוספים לשדרוג אתר העסק שלכם? NTT מאפשרת לכם מערכת בניית אתרים ועצות לשיווק אינטרנטי פשוט ואפקטיבי. חייגו: 072-2221605

 

כל הכלים שאתם צריכים כדי לדחוף את העסק שלכם קדימה במקום אחד

NTT, הבית של העסקים הקטנים

ואהבת לרעך כמוך אהבת?
הוסף לאתרך