"האתר שלך יכול וצריך להיות נכס עסקי.
נכס שמחזק את התדמית שלך מול מתעניינים חדשים, גורם ללקוחות קיימים לרצות ולהזמין ממך מוצרים נוספים, ויוצר את הרושם הנכון מול שותפים עסקיים".


בניית חנות וירטואלית - 3 טעויות ?

בעלי עסקים מקימים אתר עבור 3 סוגים שימושים עיקריים,
בהתאם לאופי השימוש תקבע ההשקעה המומלצת באתר
והתוצאות העסקיות שהאתר נדרש לספק:

  1. אתר תדמיתי
    אתר שמטרתו היא להציג את העסק ולספק אינפורמציה ללקוחות ומתעניינים. לרוב ישמש כמשלים לתהליך מכירה שבכל מקרה מתקיים, בעל העסק יפנה את הלקוח אל האתר לחיזוק הרושם של הלקוח על העסק שלך. שימושים נוספים לאתר הם: חיזוק המיתוג וביסוס תקשרות מול ספקים, לקוחות קיימים, חברות מיוצגות ושיתופי פעולה.

  2. אתר עסקי מוכוון לידים
    אתר שמטבע הדברים הינו מכיל את הכל האינפורמציה הנדרשת על העסק בדומה לאתר תדמית המצוין מעלה. להבדיל מאתר תדמית או נכון יותר להגדיל - בשונה מאתר תדמית, אתר זה מכוון להשגת לידים (פניות) ממתעניינים והינו בעל רמת עיצוב והנעה לפעולה ברמה גבוהה שממקסמת את כמות הפניות הנכנסות באמצעים שונים כגון: הרשמות לרשימת תפוצה, דפי נחיתה פנימיים, התקנת מערכות צאטבוט, פופאפים ועוד

  3. אתר מכירתי
    אתר שמטרתו למכור מוצרים און ליין. אתר מסוג זה שונה באופן מהותי מיתר האתרים, למרות שלרוב נתפס בצורה דומה. זה מה שמוביל את מרבית אתרי הסחר להיות בעלי פעילות וריווחיות נמוכה. 

המטרה שלנו היא להסביר לכם את היתרונות והמשאבים הדרושים להפעלת כל סוג אתר ולהקים עבורכם מערכת חזקה שתאפשר לכם לפעול בקצב שמתאים לכם.

בניית חנות וירטואלית - 3 טעויות קטלניות בהקמת אתר חנות

רגע לפני שאתם שוקלים עיצובים, פלטפורמה והאם משתלם לכם להשקיע 
תזכרו את 3 הטעויות הללו וודעו שאתם נמנעים מהם:
1. אנשים לא יגיעו לחנות שלכם - פעמים רבות בעלי עסקים מניחים שברגע שהם יקימו את החנות שלהם, תנועה ומכירות יכנסו. ההפך הוא הנכון - בלי תוכניתישראנשים מניחים שאם יש אתר חנות, 

אפיון אתר אינטרנט, וההתאמה לצרכים שלכם

אפיון זהו הבסיס עליו נבנה את השלד, אנחנו מנתחים את העסק ואתכם בראייה רחבה: מה אופי ומהות העסק, מהן מטרות האתר והאם הן נקשרות בתהליכי שיווק מורכבים יותר, נסקור את היקף התוכן הקיים והעתידי, היכולות והמוטיבציה שלכם לעדכן תוכן ועוד.
בשלב הזה אנו נכיר את העסק שלכם ואת השלב בו הוא נמצא ונגבש תוכנית עבודה, נסמן את המטרות שחשובות לכם, ונוודא שאנו בנתיב הנכון להגשמת המטרות שהצבנו.

עיצוב אתר חנות - אלו הפרמטרים עיצוב חנויות - רושם, עיצוב אתר שמתאים לכם

האתר שלכם זה הפנים שלכם ולנו ברור שאתם חייבים לאהוב אותו. האנשים הנוספים שצריכים לאהוב אותו הם המתעניינים והלקוחות שלך. התפקיד שלנו הוא למצוא את המכנה המשותף שבו אתה כלקוח תהיה מרוצה והמתעניינים שלך ירצו לעבוד איתך.

הקמת אתרים מותאים לניידים (אתרים רספונסיביים)

Ntt מקימה אתרים בטכנולוגיה רספונסיבית (RWD). הטכנולוגיה הזו מאפשרת הצגה של האתר בצורה מותאמת למכשיר שממנו הגולש צופה באתר – סמארטפון, טאבלט או מחשב. בעידן בו כ 35% מהתנועה לאתרי אינטרנט מגיעה מסמארטפונים ועוד כ 15% מטאבלטים (ועולה עם הזמן) זה לא משהו שאפשר לוותר עליו. 

הטכנולוגיה הרספונסיבית נכנסה לשימוש מסחרי בשנת 2013, היא מורכבת יותר מהקמת אתר רגיל ודורשת שינוי טכנולוגי של ממשקי הניהול וצורת העבודה הישנות. ניתן לומר שבנייה בטכנולוגיה הזו שקולה לבניית שלושה אתרים נפרדים – אתר למחשב, אתר לסמארטפון ואתר לטאבלט. אלו הסיבות שמעט מאוד חברות ובוני אתרים משתמשים בה.

בניית אתרים עם חברה מנוסה 
NTT (מקבוצת בטא) הוקמה בשנת 2006 כחברת בניית אתרים ומערכות WEB. עם השנים בנינו מעל 1000 אתרי אינטרנט בתחומים שונים ומגוונים ללקוחותינו. אנו נושמים וחיים שיווק וטכנולוגיה ומספקים ללקוחותינו מעטפת פתרונות רחבה ב one stop shop.

חבילות בניית אתרי תדמית:

 

 

בניית אתר חנות וירטואלית

כל האתרים שלנו כוללים:


 

אפיון וסיוע – עומק האפיון משתנה בהתאם לצרכים

אתר רספונסיבי – מותאם לניידים ולטאבלטים

בונה אתר אישי שמתאים לכם ! אתם בוחרים מי יבנה לכם את האתר מתוך רשימת מפתחים

דומיין אישי – האתר שלך יבנה על הדומיין שלך, אם אין לך נרכוש עבורך

מערכת ניהול תוכן מלאה – כל התוכן בשליטה שלך

תמיכה מלאה – בהקמת האתר, בעדכון התוכן, ובכל דבר

שדרוגים אוטומטיים – עדכוני אבטחה, שדרוגי מערכת – הכל כלול ומבוצע אוטומטית

כבר מעל לעשור שאנו בונים אתרים למיטב החברות בשוק, ולמאות עסקים קטנים ובינוניים.
יש לנו את היכולת והניסיון להבין את העסק שאנו באים איתו במגע ברמה אישית, להבין את היכולות של העסק והצוות שלו
ולבנות יחד איתך ועבורך אתר שירשים את הלקוחות שלך והמתעניינים.

 

--->
 

כל הכלים שאתם צריכים כדי לדחוף את העסק שלכם קדימה במקום אחד

NTT, הבית של העסקים הקטנים

ואהבת לרעך כמוך אהבת?
הוסף לאתרך