כללי

באזור תפריטים ננהל תפריטים שונים באתר, עפי הגדרות האתר. בחלק מהאתרים יש תפריט עליון, צידי או תחתון.
הערה: הפריטים של התפריטים שונים מהדפים באתר, ניתן למחוק לשנות או לערוך את התפריטים - ופעולה זו לא תשפיע על דפי האתר.

הוספת דף חדש לתפריט ניווט קיים באתר

לחיצה על כפתור "תפריטים" שנמצא בתפריט הניווט הימני במערכת > לחיצה על "הוסף פריט" (כפתור ירוק) > בשדה "כותרת" יש למלא את שם הדף כפי שתרצו שהוא יופיע בתפריט, בחלק מהאתרים יש למלא גם את שדה "תקציר" > יש לבחור התפריט בו תרצו שהדף יופיע > לבסוף יש לבחור את הדף בשדה "קישור לדף". בסיום יש ללחוץ על שמירה ו"פרסום אתר מלא".

שינוי סדר פריטים בתפריט

ע"מ לשנות את סדר הכפתורים בתפריט קיים: לחיצה על כפתור "תפריטים" שנמצא בתפריט הניווט הימני במערכת > לחיצה על כפתור "סדר הופעה" (כפתור ירוק) שבשורה של התפריט שתרצו לערוך. יש לגרור את הפריטים מעלה ומטה לסגר הרצוי. בסיום יש ללחוץ על שמירה ו"פרסום אתר מלא".

יצירת תפריט נפתח

על מנת ליצור תפריט נפתח:לחיצה על כפתור "תפריטים" שנמצא בתפריט הניווט הימני במערכת > לחיצה על כפתור "סדר הופעה" (כפתור ירוק) שבשורה של התפריט שתרצו לערוך. יש לגרור  את הפריט שברצוננו שיפתח אל מתחת לפריט האב, לאחר מכן ללחוץ עליו שוב בלי לשחרר, ולהזיח מעט ימינה- ברגע שמתקבל קיווקו מוזח שמאלה- לשחרר. בסיום יש ללחוץ על שמירה ו"פרסום אתר מלא".

עריכת קישור בתפריט

 לחיצה על כפתור "תפריטים" שנמצא בתפריט הניווט הימני במערכת > לחיצה על כפתור "ניהול פריטים" (כפתור כחול) שבשורה של התפריט שתרצו לערוך > לחיצה על שם הפריט שתרצו לערוך > ביצוע השינוי > בסיום יש ללחוץ על שמירה ו"פרסום אתר מלא".

האם מידע זה היה שימושי?